Instruktorzy

Przemysław Antczak

Instruktor Polskiej Federacji Aikido z licencją i państwowymi uprawnieniami instruktora samoobrony, gimnastyki korekcyjnej i rekreacji ruchowej.

Ze względu na swoje szybkie postępy, w 2010 roku, został zakwalifikowany do programu, indywidualnego Toku Szkoleniowego PFA, przeznaczonego dla wybijających się adeptów aikido, zaś rada techniczna PFA wyraziła zgodę na przyspieszenie jego egzaminu mistrzowskiego w listopadzie 2011 r.

Instruktor w międzynarodowej organizacji Gyakute-Do Aiki-Jujutsu.

Organizacje i kluby z którymi współpracuje:

Od 2009 roku jest aktywnym instruktorem w głównym ośrodku Warszawskiego Stowarzyszenia Aikido Aikikai, „Budojo” na Warszawskim Ursynowie.Od 2011 roku współpracuje z centralną jednostką kulturalną „Wawerskim Centrum Kultury”. W tym samym roku rozpoczął zajęcia dla dzieci, ze sztuk walki oraz gimnastyki korekcyjnej, w wielu przedszkolach w Warszawie i okolicach.

 

Piotr Linca

Instruktor Polskiej Federacji Aikido z licencją i państwowymi uprawnieniami instruktora samoobrony oraz rekreacji ruchowej.

Treningi Aikido rozpoczął w 2005 roku w dojo Piaseczno które należy do Warszawskiego Stowarzyszenia Aikido Aikikai. W przeszłości był zawodnikiem Judo w Warszawskiej Sekcji AZS AWF na Bielanach.

Na początku 2015 rok uzyskał stopień mistrzowski 2 dan. Od tego czasu stale współpracuje z Warszawskim Stowarzyszeniem Aikido Aikikai współprowadząc grupy dziecięce i dorosłych. Regularnie uczestniczy w seminariach i stażach organizowanych przez PFA w tym w Krajowych Stażach Technicznych.

 

To my DANY ...